web tracking
Kontakt:+372 636 3895
 • Täisteenus

  Lähtealus

  Selecta Täisteenus pakub klientidele 24 h ööpäevas toimivat puhkepausiteenust. Kliendi personali rahulolu tagamiseks planeerib Selecta koostöös kliendiga sobiva toodete valiku, pöörates suurt tähelepanu toodete kõrgele kvaliteedile, määrab piisavalt tihedad automaadi täitmisintervallid, korraldab automaadi regulaarse puhastushoolduse ja tehnilise hoolduse ning täitmisteenusele vajaliku tugisüsteemi, et vältida katkestusi automaadi töös.

  Teenindav personal

  Meie organisatsioon on spetsialiseerunud müügiautomaatide teenindamisele ning klientide erinevate vajaduste rahuldamisele. Teenuse funktsioneerimise eest vastutab Teile määratud meeskond, mida juhib meeskonnajuht, kes vastutab töö korraldamise ja kliendirahulolu tagamise eest. Meeskonda kuuluvad hooldustehnikud, kes puhastavad ja täidavad Teie automaati, ning tehnikud, kes vastutavad Teie seadmete tehnilise korrasoleku eest. Selecta Klienditeeninduskeskus vahendab klientide soove ja teateid ning vastab tekkinud küsimustele.

  Investeeringud ja seadmete töökorda seadmine

  Toimetame Teile Teie vajadustele vastava automaadi. Seadme valik põhineb meie müügitöötaja poolt koostöös Teiega koostatud vajaduste kaardistamisel. Selecta vastutab seadme soetamise, transpordi ja paigalduse eest valmis elektrivõrgu- ja veeühendusse.

  Täitmisteenus

  Hooldustehnik täidab automaati vastavalt vajadusele, hoolitseb selle eest, et alati oleks piisavas koguses olemas automaadis vajaminevaid lähteaineid ning kokkulepitud lisatooteid.

  Puhastusteenus

  Hooldustehnik vastutab lisaks täitmisele ka automaatide puhtuse eest nii seest kui väljast. Puhastamisel kasutatakse toiduaine­automaatidele sobivaid pesuvahendeid, sagedus on vastavalt tarbimisele.

  Korraline hooldus

  Tehnik teeb automaatidele kord aastas korralise hoolduse ning vahetab nende käigus välja ka teatud kuluvad osad. Professionaalselt teostatud põhjalikud korralised hooldused aitavad ära hoida automaatide võimalikke funktsioneerimishäireid.

  Tehniline hooldus

  Kui automaadil siiski esineb rikkeid, tuleb sellest teatada Selecta klienditeenindusse (tel. 6363 895), kes vahendab info tehnilisele meeskonnale. Viimane hoolitseb selle eest, et automaat taas töökorda seatakse. Selecta tehnik saabub kohale Tallinnas hiljemalt 8 töötunni jooksul ja väljaspool Tallinna 16 töötunni jooksul väljakutse esitamisest ning teeb võimalikult kiiresti kõik vajalikud remondi- ja hooldustoimingud. Kanname kõik töö-, lähetus- ja varuosade kulud.

  Mündikäitlus

  Inkasseerime automaate vastavalt vajadusele.