web tracking
Kontakt:+372 636 3895

Latest news

KKR on alates 11.12.2015 Selecta Grupi enamusaktsiate omanik.

25-veebr-2016

KKR, juhtiv investeerimisfirma, võttis üle enamusosaluse Selecta Grupis ACP-lt (Alliance Capital Partners).

Read more
Quote

KKR eesmärk on jätkuvalt tugevdada Selecta positsioone Euroopa müügiautomaatide -ja kohviteenuste turul.

Quote

Selecta uued kohvimasinad Ferrara ja Lioni on võitnud suure populaarsuse klientide hulgas

22-veebr-2016

Selecta uued kohviamsinad Ferrara ja Lioni on võitnud suure populaarsuse klientide seas. Selecta tootearendusosakond töötas välja koostöös maailma suurima kohviautomaatide firma Necta&Wittenbor´iga uued masinad, mis rahuldavad klientide ootusi ja vajadusi. Masinate väljatöötamisel on arvestatud Selecta suure kliendibaasi hulgas läbiviidud kliendiuuringute tulemusi.

Read more

Selecta kapitalistruktuuri refinantseerimise protsess

23-juuni-2014

Pressiteade Selecta kapitalistruktuuri eduka refinantseerimise protsessi lõpuleviimise kohta.

Loe lähemalt
Quote

Müügiautomaatide operaatorfirma Selecta (Allianz Capital Partners tütarettevõte) on edukalt lõpule viinud oma kapitalistruktuuri refinantseerimise protsessi. See võimaldab ettevõttel paindlikult investeerida oma masinaparki ja edasi viia kasvustrateegiat.

Quote

Puhas värskendus Selecta Joogiautomaatidega

30-sept-2013

Selecta pakub valikut kõrgekvaliteedilisi joogiautomaat. Me oleme jäägitult pühendunud sellele, et pakkuda suurepäraseid kaubamüügiautomaaditeenuseid, mis on kohandatavad Teie vajadustele täielikult vastama.

Loe Edasi
Quote

Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele parimat teenust ning meie tooted vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele. Kui valite Selecta kaubamüügiautomaaditeenused, võite oodata värskust ja laia valikut kõikidest meie pakkumistest.

Quote

Meie kohviautomaatidest saad kvaliteetkohvi igas tassis

04-sept-2013

Selecta on pühendunud täiuslike kohvielamuste pakkumisele. Me leiame, et tassitäis kohvi peaks tähistama neid erilisi värskendavaid hetki Teie Selecta on pühendunud täiuslike kohvielamuste pakkumisele. Me leiame, et tassitäis kohvi peaks tähistama neid erilisi värskendavaid hetki Teie kiire graafiku vahel, mida vajate näiteks siis, kui olete parajasti teel tööle või peate kohvipausi kontoris.

Loe Edasi
Quote

Meie kohvi-kirest sünnivad tõeliselt nauditavad kohvisegud, mis pakuvad ainulaadseid elamusi. Laske heal maitsta

Quote

Hakka ise barista’ks kohviautomaatidega

06-aug-2013

Kui tahate, et Teie töötajad püsiksid motiveeritud, usinad ja produktiivsed, siis Selecta kohviautomaadid on loominguliseks ja taskukohaseks viisiks seda tagada.

Loe Edasi
Quote

Kõik meie automaadid on kujundatud kasutuslihtsust silmas pidades ning on üles seatud täpselt nii, et tagada Teile iga kord täiuslik kogus vett ja õiget lähteainet. Esitades põhiartiklina meie oma valitud Miofino kohvisegu, on meie müügiautomaatidel midagi pakkuda igale ärile ja töökohale.

Quote

test

Quote

test

Quote
1