web tracking
Kontakt:+372 636 3895
 • Eesmärgid ja väärtused

  Püüame tuua müügiautomaatide ärisse värsket mõtlemist, pakkudes alati midagi uut. Inimestele suunatud ettevõttena lubame, et kõik meie pakutavad teenused ja tooted vastavad alati kõrgeimatele standarditele ja kvaliteedinõuetele.Meie ettevõte tugineb neljale põhiväärtusele, mis aitavad meil eesmärke saavutada: värskus, hoolivus, silmapaistvus ja nauding

  Värskus

  Selecta jaoks tähistab värskus mõtteviisi ja uut lähenemist müügiautomaatide kasutuskogemusele. Värskus tähendab uudsust, uuendusmeelsus on tänapäevaste värske toidu teenuste alus. See on edasiliikumine ja tulevikku suunatud mõtlemine. See innustab tegutsema. Värskuse põhimõttega kaasneb ka innovaatiline mõtlemine.

  Hoolivus

  Selecta puhul on hoolivus tegusõna. Hoolime oma töötajatest ja nad teavad seda. Töötajad, kellest hoolitakse, hoolivad omakorda rohkem klientidest ja tarbijatest. Nad pööravad tähelepanu üksikasjadele, nagu regulaarne kohvi kvaliteedi testimine ühtlase maitse tagamiseks, sest mõistavad selle olulisust. Nad täidavad iga tööülesannet avatud suhtumisega, kuna teavad, et nii loome klientidele lisaväärtust. Meie töötajad muudavad hoolivuse põhimõtte tegelikkuseks, mis vastab klientide ootustele. Usume, et ettevõte saab olla hooliv. Hoolivus ei ole iganenud ideaal. Kui ettevõtte põhimõtteks on hoolivus, siis kliendid tunnevad seda.

  Silmapaistvus

  Silmapaistvus tähendab pigem trendide loomist kui nende järgimist. See väljendub kvaliteedi poole püüdlemises ja alati uute võimaluste otsimises. Milliste mõistetega silmapaistvus veel seostub? Paindlikkus. Usaldusväärsus. Tulevikku vaatamine. Ja teenindus, teenindus, teenindus. Suurepärane teenindus on eesmärgiks kõigile 1000 Euroopas tegutsevale Selecta tehnikule, kes töötavad selle nimel, et viia probleemide esinemine miinimumini. Silmapaistvuse poole püüdleva ettevõte areng ei peatu kunagi.

  Nauding

  Kuna aeg on muutumas üha väärtuslikumaks varaks, on suur tähtsus pisiasjadel: tassike maitsvat auravat kohvi, värskete valikute mitmekesisus, lihtsasti ligipääsetavad ja hästi varustatud ning visuaalselt meeldivad müügiautomaatide keskkonnad, tervitavad ja sõbralikud näod, kes tunnevad rõõmu soovide täitmisest ja lahenduste otsimisest, ning isegi igal kuul erinevate toodete tutvustamine, et tarbijatel oleks huvitav ja vaheldusrikas. Kõik eelpool nimetatu näitab Selecta pühendumist naudingu pakkumisele.