web tracking
Kontakt:+372 636 3895
 • Kohvioad
  Lai valik kohviube kvaliteetse espressokohvi nautijale ja põhjamaisele maitsele

  miofino splendido

  Tugevamaitseline kohv kus aprikoosine maitse on segunenud muskaatpähkli magususega. Parima Araabika ja Robusta segu

  miofino Gentile Cento (100% Arabica)

  Mahe ja kergelt kreemjas kohv, milles on tunda õrnalt tsitruse ja karamelli maitset. Parim segu Brasiilia ja Aasia Araabika kohviubadest.

  miofino Delizioso Dolce

  Maheda maitsega kohv, milles on tunda õrnalt karamelli, kaneeli ja taimseid nüansse ning kohvi mõrkjat maitset. Parim segu Lõuna-Ameerika ja Aasia Araabikast ning eriti pehmemaitselisest Robustast.

  miofino Delizioso Forte

  Mahe ja kreemjas rikkaliku maitsega kohv, milles on tunda õrnalt karamelli ja kerget tsitruseviljade järelmaitset. Parim segu Lõuna-Ameerika ja Aasia Araabikast ning eriti pehmemaitselisest Robustast.

  miofino Etico

  Pähkli aroomiga, milles tunda lillelist aktsenti, täiusliku pehme järelmaitsega 100% Arabica segu Kesk-Ameerika parimatest kohviubadest. Etico kannab rahvusvahelist “Fairtrade” sertifikaati. “The International Fairtrade Certification Mark” annab antud tootele garantii, et see on vastavusse viidud kõigi rahvusvahelise “Fairtrade” standarditega. Selle toote soetamisega saate kaasa aidata arenguriikide tootmis- ja erasektori parandamisele ning julgustada keskkonnasõbralikku ellusuhtumist.

  miofino Grande Classico

  Pehme ja rikkaliku maitsega jõuline kohv, milles on tunda pähkli ja puuviljade alatoone. Parim maitsevalik neile, kel meeldib Itaaliapärane kohv. Brasiilia Araabika ja Robusta segu.

  Zoegas Espresso Della Casa

   Algupärane espresso, õige segu Robusta ja Araabika kohviubadest, mis on pärit Brasiiliast ja Kesk-Ameerika kõrgmäestikest. Tumeda rösti, täiusliku aroomi ja tugeva maitse ja iseloomuga.

  Löfbergs Lila Exclusive

   Ekstra tumeda röstiga kohvioad, rõhutatud happesuse ja rikkaliku aroomiga. Maitses tuntavalt tumedat šokolaadi.

  Löfbergs Continental blend

  Tumeda rösti ja rikkaliku maitsega kohv. Valmistatud Araabika ja Robusta ubadest.