web tracking
Kontakt:+372 636 3895
 • Toode
  …pakkuda tuleb kvaliteeti ja valikuvõimalusi.

  Üheskoos oma partnerite ja tarnijatega keskendume väga erinevate kvaliteetsete toodete, sealhulgas tervislike ja tunnustatud alternatiivide pakkumisele.

  Tasakaalustatud valikuvõimalused

  Eesmärk 
  Pakkuda tarbijatele valikut ja võimalust otsustada tervislikumate suupistete ja jookide kasuks. 

  Tegevus 
  Käivitada kõikjal Euroopas tasakaalustatud valikuvõimaluste programm, mis hõlmaks rangetele kriteeriumitele vastavaid tooteid: 

  • suupisted: energeetiline väärtus kuni 200 kcal, sisaldavad kuni 6 g rasva, kuni 250 mg naatriumi ja kuni 5 g suhkrulisandit; 
  • külmad joogid: sisaldavad kuni 5 g suhkrulisandit. 


  Tulemused 
  Alates programmi käivitamisest 2005. aastal on seda rakendatud kõikjal Euroopas ning iga päev on tasakaalustatud valikuvõimalusi pakkunud enam kui 15 000 masinat. 

  Tunnustatud toodete pakkumine

  Eesmärk 
  Toetada tunnustatud (sertifikaate omavaid) tooteid ja hoolitseda selle eest, et kliendid ja tarbijad saaksid neid Selecta kaudu osta. 

  Tegevus 
  Ettevõttena suhtume selliste toodete pakkumisse väga tõsiselt. Sel eesmärgil tuli Selecta kontsern 2009. aastal turule oma kvaliteetkohvi – meie oma kaubamärgi miofino kohvi – tunnustatud variandiga, mida on võimalik osta kõikjal Euroopas. 

  Samuti soovime pakkuda erinevaid tunnustatud tooteid ka kõigis teistes oma tootekategooriates.

  Kvaliteedikontroll

  Eesmärk
  Saavutada edu juba esimesel korral ning püüda ületada võimalusel klientide ootusi.

  Tegevus
  Selecta soov on pakkuda oma tarbijatele kvaliteetseid tooteid ning selle tagamiseks, et olla veendunud kohvi kindla kvaliteediga päritolus, tuli Selecta turule omaenda kohvimargi – miofino’ga.

  Samuti korraldame Euroopa kvaliteedikontrolle klientide juures, et tagada kõrgeimate standardite järgimine kõigil tasanditel: hügieen, müük, funktsionaalsus ja kaubamärgiarendus. Kõikjal Selecta kontsernis kohaldatakse enesekontrollisüsteemi (HACCP) toidu ohutuse kontrollimiseks. See hõlmab riskianalüüsi ja juhiseid selle kohta, kuidas meie toodete ja masinatega ümber käia.