web tracking
Kontakt:+372 636 3895
 • Kohviautomaadid
  vali parim kohvimasin oma kontorisse

 • Eriliseks kohvielamuseks vali Selecta kohviautomaadid

  Päeva alustamiseks pole midagi paremat kui kuum tass kohvi. Meie Selecta's oskame valmistada suurepärast kohvitassi, sestap võite kindel olla, et meie kohviautomaatidest saate täiusliku kohvielamuse.

  Meie kohvimasinad on mõeldud iga kord värsket elamust andma. Neid automaate on lihtne kasutada ning nad on üles seatud nii, et tagada igal korral õige veekogus, temperatuur ja lähtesegu. Meie kohvimasinad pakuvad laia kohvisegude valikut, et saaksite alati leida endale meelepärase kohvi, ükskõik millist Te parasjagu soovite.

  Kõrgekvaliteedilised kohvimasinad Selecta'lt

  Selecta valikus on saadaval mitmekesine hulk kõrgekvaliteedilisi kohviautomaate, nende seas nii lauapealseid kui põrandal seisvaid mudeleid.

  Toome näiteks Selecta äärmiselt stiilsa ja töökindla laualepealsete kohvimasinate sortimendi. Need pakuvad ulatuslikku kohvisegude valikud ja sellist tüüpi kohviautomaatidele paigaldatud puute-ekraanid võimaldavad hõlpsasti valida meelepärast kohvi. Valige oma kohvijoogi suurus ja kangus ning otsustage, kas soovite piima ja suhkrut. Või kui Te parasjagu kohvi ei soovi, siis pakub enamik meie kohvimasinaid ka kuuma vett, et teha kosutav tass teed.

  Valdav osa meie kohviautomaatidest on A+ energiaklassiga. Seega hoiatakse energiakulu võimalikult madalal, mistõttu on need keskkonnasõbralikuks valikuks Teie ettevõttele.

  Pühendunud kohviasjatundjatena püüdleme Selecta's selle poole, et saaksite meie kohvimasinatega nautida täiuslikke kohvihetki. Meie oma spetsiaalselt välja töötatud Miofino kohv on mõeldud just automaatidest väljastamiseks. See hoolikalt valitud koostisainetest loodud harmooniline kohvisegu on rahuldamas erinevaid nõudlikke maitseid üle kogu Euroopa.

  Selecta's on saadaval ka suurepärane joogi- ja kioskiautomaatide ning veejahutite valik, nii et meie kaubamüügiautomaaditeenustega saate oma janu kustutada ka karastusjookide ja veega.