web tracking
Kontakt:+372 636 3895
 • Automaadid

 • Kohvimasin Kontorisse

  Selecta näol on tegemist asjatundjatega müügiautomaatide alal. Pakkudes laia tootevalikut on meie eesmärgiks tagada Teie ärile töökindlaid müügiautomaate.

  Olles kujundatud töökindlust ja kvaliteeti silmas pidades, on meie automaadid hoolikalt välja valitud selleks, et saaksite neist oma äri jaoks maksimaalseid tulemusi. Valige endale meelepärane meie laia müügiautomaatide valiku seast, kus leiduvad muuhulgas järgnevad tootegrupid:

  kohviautomaadid;
  joogiautomaadid;
  • kioskiautomaadid;
  • veejahutid;
  • värskenduskuuri läbinud kasutatud müügiautomaadid.

  Miks hankida müügiautomaat Selectalt?

  Sedavõrd suure hulga erisuguste kohviautomaatide ja kaubamüügiautomaatide pakkumise juures võite olla veendunud, et Selecta on Teie äri jaoks müügiautomaatide valik number üks. Hoolitsedes kvaliteetse virgutuse tagamise eest enam kui 22 riigis, oleme Euroopa suurim müügiautomaatide käitaja.

  Kindlustamaks Teie kestvat rahulolu joogiautomaadis olevate toodetega, uuendame Teie masinat pidevalt uute toodetega. Pakkudes meie oma välja töötatud maitsvat Miofino kohvisegu, tagavad meie kuumajoogiautomaadid Teile kohese barista-elamuse, kus iganes Te ka poleks.

  Säästvad müügiautomaadilahendused Teie ärile


  Selectas oleme endile seadnud säästva arengu alaseid eesmärke, et toetada ja edendada õiglase kaubanduse praktikaid. Automaatidest ja kohviubadest kuni tee ja suhkruni on läbivaks jooneks meie taotlus pakkuda Teile energiatõhusaid müügiautomaate ja sertifitseeritud tooteid.

  Koheseks virgutuseks Teie kontoris tutvuge Selectas pakkumisel olevate kvaliteetsete müügiautomaaditoodetega!