web tracking
Kontakt:+372 636 3895
 • Selecta avalikes kohtades

  Selecta pakub uusimale tehnikale põhinevaid, praktikas järeleproovitud lahendusi eri tüüpi ettevõtetele, samuti avaliku sektori asutustele, kaubanduskeskustele, õppeasutustele, haiglatele, vabaajakeskustele, spordiareenidele, transpordisõlmedele nagu sadamad, lennujaamad, raudteejaamad, samuti tanklatele. Pakume professionaalseid kohvi- ja kuumajoogiautomaate toitlustusettevõtetele, mis valmistavad lisaks kohvile espressot, erinevaid piimaga kohvijooke ja kakaod. 

  Kaardistame kliendi vajadused ja pakume kliendikeskseid lahendusi. Selecta pakub nii täisteenindust kui osalist teenindust. 

  Kasutuslihtsad automaadid toimivad kas vabakasutusel või mündi- ja sedelilukuga, maksekaardiga ning źetoonidega. 

  Lisaks müüme automaatides kasutatavaid lähteaineid ja tarvikuid, samuti automaate. Automaatide kohta saab lisateavat rubriigis Automaadid. 

  Õigel ajal õiges kohas 

  Liiklusvahendid (rong, laev), raudteejaamad, lennujaamad, sadamad ja terminaalid, tanklad, bussijaamad, kaubanduskeskused, spordiareenid, vabaajakeskused, õppeasutused, hotellid, riigiametid, haiglad, raamatukogud.

  Selecta Public Vending täisteenindus on kerge ja lihtne viis pakkuda joogi- ja eineteenust avalikes kohtades. 

  Oma ala uusimal tehnoloogial põhinevad Selecta automaadid pakuvad 24 tundi ööpäevas kosutust ja energiat andvaid jooke ja kioskitooteid. Sõltuvalt maitsest oa- või presskannukohv, cappuccino, espresso, café au lait, wiener café, kakao, piimakakao, moccakakao, tee, mahlajook või hoopis virgutav karastusjook. 

  Selecta kioskiautomaadist saate osta śokolaaditahvleid ja -batoone, chipse, maiustusi, pastille ja draźeesid, hügieenitarbeid, närimiskummi, jne. Valikus on ca 60 kioskitoodet. 

  Kui soovite keskenduda oma tööle ja pakkuda töötajatele, klientidele või õpilastele kvaliteetset ja mitmekülgset joogi- ja einevalikut sealjuures saades tunnustust hästi toimivatest automaaditeenustest, lubage meil aidata lahendada antud probleeme. Loome üheskoos Teie vajadustele vastavad teenuspaketid. 

  Selecta Public Vending

  Kaardistame üheskoos võimalikud tekkivad vajadused ja töötame välja parimad lahendused. Selecta investeerib automaati, toob ta kohale ja paigaldab automaadi Teie kasutusse lisatasuta. Võtame enda kanda automaatide hoolduse, täitmise, puhastamise, vajadusel remondid ja varuosadega varustamise, müügianalüüsi ja tootevaliku kujunduse. 

  Lepingulistele klientidele on meie teenused tasuta. 

  Vajame automaadi paigaldamiseks ühe ruutmeetri jagu pinda. Kõik automaadid vajavad elektriühendust, kuumajoogiautomaadid ka veeühendust. 

  Tarbijad ostavad automaadist tooteid müntide või sedelitega. Kehtestame toodetele müügihinnad, teostame inkassatsiooni, peame müügi ja käibemaksu arvestust, maksame riigimaksud. Loomulikult eeldame piisavat tarbimist, et meie tegevus oleks tasuv ja jätkusuutlik. 

  Selecta pikaajaline oskusteave tagab asjatundliku teeninduse.